Kurumsal

VOLTİ'nin sana ve hayatına sağlayacağı çözümleri keşfetmeye hazır mısın?

Dünyaca ünlü pek çok otomotiv firmasına aydınlatmadan kabloya, konnektörlerden araç gövde parçalarına, hava hortumları ve fren kaplinlerine kadar geniş ürün yelpazesinde ana tedarik hizmeti veren SERTPLAS, kurduğu AR-GE merkezi ile gömülü yazılım içeren yüksek teknoloji ürünlerini % 100 yerli olarak üretmektedir.

 

1955 yılından bu yana otomotiv sanayi sektöründe faaliyet gösteren SERTPLAS, taşıdığı ulusal ve uluslararası kalite belgeleriyle üretiminin yüzde 83’ünü başta Avrupa ülkeleri olmak üzere beş kıtaya ihraç etmektedir.

 

SERTPLAS, elektrik ve elektronik alanındaki yarım asırlık tecrübesini günümüzün yaygınlaşan ve çok yakın gelecekte de adını sıklıkla duyacağımız elektrikli araç teknolojilerinde kullanmaya başlayarak kendi markası Volti’yi piyasaya çıkarmıştır.

SERTPLAS, 2021 yılının ilk çeyreğinde Volti markasının ilk ürünü olan, tasarımından üretimine kadar Türk mühendisler tarafından geliştirilen elektrikli araçlar için şarj cihazı ve istasyonunu kullanıma sunmuştur.

 

Volti, ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürecek ve elektrikli araç teknolojileri alanında varlığını güçlendirmeye devam edecektir.


Misyonumuz

 1. Kaliteden ödün vermeden, en son teknoloji üretim teknik ve teknolojilerini kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
 2. Geleceği yeniden tanımlayan Araştırma ve Geliştirme projelerine yatırım yaparak hizmet verdiğimiz sektörlere yüksek teknoloji ürünlerimizi sunmak.
 3. Şirket bünyesindeki uzmanlıklarımızı sürekli geliştirerek müşterilerimizin gelecekte karşılaşacakları problemlere şimdiden çözümler üreten ürünler tasarlamak.
 4. İş arkadaşlarımızın kendilerini sürekli geliştirebileceği bir ortam yaratarak ortak değerimiz olan Volti markasını ileriye taşımalarına destek olmak.

 

Vizyonumuz

Elektrikli otomobil ve yenilenebilir enerji sektöründe Volti markasını yüksek teknoloji ürünler üreten lider tedarikçi markalardan biri haline getirmek.


Neden Volti?

 1. Volti kullanıcı dostudur.
  • Volti ürünleri tak ve şarj et mantığı ile geliştirilmiştir. Basit, anlaşılır işaretler ile kullanıcılarına pratik bir şarj deneyimi sağlar.

  • Volti HOME ve Volti STATION ürünlerinin kurulumu da yine elektrik teknisyenleri düşünülerek tasarlanmıştır. Kalifiye elektrik teknisyenleri tarafından çabucak kurulur ve aracınız şarja hazır hale getirilir.

 2. Volti güvenlidir.
  • Volti ürünleri AKILLI’dır. Aracınızı şarja taktıktan sonra yanından güvenle ayrılabilirsiniz. Çünkü Volti, içerisindeki akıllı teknoloji sayesinde şarj esnasında sürekli elektrik şebekesini ve elektrikli aracınızı gözlemler. Herhangi bir aksaklıkta şarja ara verir.

  • Şarja ara verilmesine neden olan aksaklık ortadan kalktığında ise herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan şarja kaldığı yerden devam eder. Size de şarjınıza ve yolunuza güvenmek kalır.

 3. Volti dayanıklıdır.
  • Volti ürünleri uluslararası kalite standartlarına göre üretilmektedir. IP seviyesinde suya, toza ve darbelere karşı dayanıklıdır. Volti ürünlerini hem açık hem de kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • İçerisinde yer alan teknoloji sayesinde -25 °C ila +50 °C ortam sıcaklıklarında, deniz seviyesinden 2,000 metre yükseklikte ve %95 nem oranında dahi güvenle şarj imkânı sağlar.

 4. Volti özelleştirilebilir.
  • Volti ürünleri enerji sağlayıcıları, şarj operatörleri ve otomotiv firmalarına kendi markalarıyla üretilebilmektedir. Bu kapsamda Volti pek çok firmaya çözüm ortağı olabilmekte ve ürünlerini firmaların taleplerine göre özelleştirebilmektedir. Yüzde yüz yerli üretilen Volti ekonomik ve kaliteli çözümler sunar.


Volti, bir SERTPLAS MARKASIDIR
Detaylı bilgi için sertplas.com.tr
Vizyonumuz & Misyonumuz
Neden Volti?