Aracınızı evinizin konforunda şarj edin.

Volti, ister evde, ister işte, ister yolda sizinle her yerde… Yola devam etmek için ihtiyacınız olan tek şey Volti!

Volti, aracınızı evinizde şarj etmeniz için çeşitli şarj çözümleri sunar. Elektrik altyapınıza göre uygun Volti şarj cihazını seçin ve aracınıza takın. Volti ile evde şarj işte bu kadar kolay!

Evinize vardığınızda aracınızı Volti şarj cihazınıza bağlayın ve ertesi sabah güne aracınızın pili dolu olarak başlayın. Elektrikli aracınızın da sizin de enerjiniz tam olsun!

Volti olarak elektrikli araç sahiplerinin hayatını heyecan verici bir şekilde kolaylaştırıyoruz. Yaşam tarzınıza uygun şarj çözümünü birlikte belirleyelim.

Güç Seninle Enerji Yanında

Kullanıcı Dostu

Volti ürünleri tak ve şarj et mantığı ile geliştirilmiştir.

Basit, anlaşılır işaretler ile kullanıcılarına pratik bir şarj deneyimi sağlar.Volti HOME ve Volti STATION ürünlerinin kurulumu da yine elektrik teknisyenleri düşünülerek tasarlanmıştır. Kalifiye elektrik teknisyenleri tarafından çabucak kurulur ve aracınız şarja hazır hale getirilir.


Güvenli

Volti ürünleri AKILLI’dır. Aracınızı şarja taktıktan sonra yanından güvenle ayrılabilirsiniz. Çünkü Volti, içerisindeki akıllı teknoloji sayesinde şarj esnasında sürekli elektrik şebekesini ve elektrikli aracınızı gözlemler.

Herhangi bir aksaklıkta şarja ara verir. Şarja ara verilmesine neden olan aksaklık ortadan kalktığında ise herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan şarja kaldığı yerden devam eder. Size de şarjınıza ve yolunuza güvenmek kalır.


Dayanıklı

Volti ürünleri uluslararası kalite standartlarına göre üretilmektedir. IP seviyesinde suya, toza ve darbelere karşı dayanıklıdır. Volti ürünlerini hem açık hem de kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İçerisinde yer alan teknoloji sayesinde -25 °C ila +50 °C ortam sıcaklıklarında, deniz seviyesinden 2,000 metre yükseklikte ve %95 nem oranında dahi güvenle şarj imkânı sağlar.


Özelleştirilebilir

Volti ürünleri enerji sağlayıcıları, şarj operatörleri ve otomotiv firmalarına kendi markalarıyla üretilebilmektedir.

Bu kapsamda Volti pek çok firmaya çözüm ortağı olabilmekte ve ürünlerini firmaların taleplerine göre özelleştirebilmektedir. Yüzde yüz yerli üretilen Volti ekonomik ve kaliteli çözümler sunar.

Önerilen ürün

VOLTI Home

Volti HOME evinizde ya da işyerinizde sabit şarj imkânı sunar.

Önerilen ürün

VOLTI Station

Oteller, restoranlar, otoparklar ve şarj istasyonu işletmecileri için ideal çözüm.