İşletmenizi Enerjilendirin!

İş yerleri için akıllı şarj çözümleri! Volti, ister evde, ister işte, ister yolda sizinle her yerde…

Kendi elektrikli araç filonuzu mu kurmak istiyorsunuz? Çalışanlarınıza araçlarını iş yerinde şarj etme imkanı mı sağlamak istiyorsunuz? Misafirleriniz ve müşterilerinize şarj imkanı mı sağlamak istiyorsunuz? Sizi destekliyoruz!

Kendi şarj istasyonlarınız ile hem firmanızı daha çekici kılın hem de çalışanlarınız ve diğer ortaklarınızla olan bağınızı kuvvetlendirin. Ayrıca birçok ülkede yenilenebilir enerji yatırımlarında olduğu gibi vergi avantajlarından yararlanabilir ve yeni iş modellerinin kapısını aralayabilirsiniz.

Şarj altyapınız için doğru çözüm ortağınız Volti!

Volti şarj sistemleri ile farklı ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz:

  • Çalışanlarınız çalışma saatleri içerisinde araçlarını iş yerinizde şarj edebilirler. Bu sayede çalışan memnuniyetini arttırırsınız.
  • Pay ölçerli kapalı devre şarj sistemimiz sayesinde misafirlerinizin ve çalışanlarınızın enerji giderlerini görebilir ve faturalandırabilirsiniz.
  • Şirketinize ait elektrikli araçlarınızı rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Şirket otoparkınızda sadece çalışanlarınız ve ziyaretçilerinize özel şarj imkanı sağlıyoruz. RFID kart sistemi ile çalışan pay ölçerli sistemimiz sayesinde web üzerinden her şarjda sarfiyatı görebilir ve ay sonunda gelen elektrik faturasını kullanıma bağlı olarak pay edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız, Volti STATION akıllı şarj cihazınızı bir ethernet kablosu aracılığı ile internete bağlamak.

Volti Network elektrikli araç kullanıcılarının tercih ettiği konumlarda, prestijli işletmeler ile irtibata geçer.

01

İşletmelere yeni müşteriler kazandıracak ve müşterilerinin işletmelerde daha fazla vakit geçirmelerine destek olacak bilgiler sunar.

02

İşletmelerin araç park alanlarına VOLTI marka elektrikli şarj istasyonu kurar ve işletir.

03

Farklı komisyon oranları ile yer aldığı kurumdaki işletmeye kira ödemesi yapar.

04
Prestij
Pasif Kira Getirisi
A+ Müşteri Profili

VoltiNet, elektrikli araç şarj cihazlarını bir yatırım aracı olarak gören ve enerji satışından gelir elde etmek isteyen yatırımcılar ile irtibata geçer.

01

Bayilerin anlaştığı konumlara kurulmak üzere bayilere cihaz satışı ve kurulum hizmeti sağlar.

02

Sertifika verilen bayiler, devreye alınan cihazları üzerinden yapılan enerji satışlarından kazanç elde eder.

03
Pasif Yatırım Getirisi
Yükselen Sektörde Yatırım İmkanı
A+ Müşteri Profili

VoltiNet, elektrikli araç şarj cihazlarını sakinlerine elektrikli araç şarj hizmeti vermek isteyen prestijli siteler ve ofisler ile irtibata geçer.

01

Sitelerin ve ofislerin otoparklarında belirlenen konumlara kurulmak üzere sitelere ve ofislere cihaz satışı ve kurulum hizmeti sağlar.

02

Kapalı devre yönetim yazılımı ile daire / ofis sakinlerinin enerji sarfiyatı ölçümünün yapılmasını, raporlanmasını ve yönetimini sağlar

03
Uygun Fiyatlı Şarj Sağlar
A+ Kiracıları Çeker
Artan Elektrikli Araç Talebini Karşılar

Voltinet'in size sağlayacağı çözüm ve kolaylıkları inceleyin

Görüntüle

Kullanıcı Dostu

Volti ürünleri tak ve şarj et mantığı ile geliştirilmiştir.

Basit, anlaşılır işaretler ile kullanıcılarına pratik bir şarj deneyimi sağlar.Volti HOME ve Volti STATION ürünlerinin kurulumu da yine elektrik teknisyenleri düşünülerek tasarlanmıştır. Kalifiye elektrik teknisyenleri tarafından çabucak kurulur ve aracınız şarja hazır hale getirilir.


Güvenli

Volti ürünleri AKILLI’dır. Aracınızı şarja taktıktan sonra yanından güvenle ayrılabilirsiniz. Çünkü Volti, içerisindeki akıllı teknoloji sayesinde şarj esnasında sürekli elektrik şebekesini ve elektrikli aracınızı gözlemler.

Herhangi bir aksaklıkta şarja ara verir. Şarja ara verilmesine neden olan aksaklık ortadan kalktığında ise herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan şarja kaldığı yerden devam eder. Size de şarjınıza ve yolunuza güvenmek kalır.


Dayanıklı

Volti ürünleri uluslararası kalite standartlarına göre üretilmektedir. IP seviyesinde suya, toza ve darbelere karşı dayanıklıdır. Volti ürünlerini hem açık hem de kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İçerisinde yer alan teknoloji sayesinde -25 °C ila +50 °C ortam sıcaklıklarında, deniz seviyesinden 2,000 metre yükseklikte ve %95 nem oranında dahi güvenle şarj imkânı sağlar.


Özelleştirilebilir

Volti ürünleri enerji sağlayıcıları, şarj operatörleri ve otomotiv firmalarına kendi markalarıyla üretilebilmektedir.

Bu kapsamda Volti pek çok firmaya çözüm ortağı olabilmekte ve ürünlerini firmaların taleplerine göre özelleştirebilmektedir. Yüzde yüz yerli üretilen Volti ekonomik ve kaliteli çözümler sunar.