Güç Seninle Enerji Yanında

VOLTİ'nin sana ve hayatına sağlayacağı çözümleri keşfetmeye hazır mısın?

Endüstri ve ticari akıllı şarj çözümleri

Misafirlerine, müşterilerine ve çalışanlarına elektrikli otomobilleri için şarj seçenekleri sunan girişimciler, sürdürülebilir bir imaja yatırım yapıyor ve gelecekteki elektromobilite iş alanından uzun vadede faydalanıyor. Kendiniz görün!

Akıllı şarj Volti, Yoldaki özgürlüğün…

Elektrikli araç kullanıcılarının her daim yanında olan Volti, şarj kaygısını ortadan kaldırmak için tasarlandı.

Kullanıcı Dostu

Volti ürünleri tak ve şarj et mantığı ile geliştirilmiştir.

Basit, anlaşılır işaretler ile kullanıcılarına pratik bir şarj deneyimi sağlar.Volti HOME ve Volti STATION ürünlerinin kurulumu da yine elektrik teknisyenleri düşünülerek tasarlanmıştır. Kalifiye elektrik teknisyenleri tarafından çabucak kurulur ve aracınız şarja hazır hale getirilir.

Güvenli

Volti ürünleri AKILLI’dır. Aracınızı şarja taktıktan sonra yanından güvenle ayrılabilirsiniz. Çünkü Volti, içerisindeki akıllı teknoloji sayesinde şarj esnasında sürekli elektrik şebekesini ve elektrikli aracınızı gözlemler.

Herhangi bir aksaklıkta şarja ara verir. Şarja ara verilmesine neden olan aksaklık ortadan kalktığında ise herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan şarja kaldığı yerden devam eder. Size de şarjınıza ve yolunuza güvenmek kalır.

Dayanıklı

Volti ürünleri uluslararası kalite standartlarına göre üretilmektedir. IP seviyesinde suya, toza ve darbelere karşı dayanıklıdır. Volti ürünlerini hem açık hem de kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İçerisinde yer alan teknoloji sayesinde -25 °C ila +50 °C ortam sıcaklıklarında, deniz seviyesinden 2,000 metre yükseklikte ve %95 nem oranında dahi güvenle şarj imkânı sağlar.

Özelleştirilebilir

Volti ürünleri enerji sağlayıcıları, şarj operatörleri ve otomotiv firmalarına kendi markalarıyla üretilebilmektedir.

Bu kapsamda Volti pek çok firmaya çözüm ortağı olabilmekte ve ürünlerini firmaların taleplerine göre özelleştirebilmektedir. Yüzde yüz yerli üretilen Volti ekonomik ve kaliteli çözümler sunar.

Bireysel yaşam koşulları ve gereksinimleri için şarj çözümleri

Volti, ister evde, ister işte, ister yolda sizinle her yerde… Yola devam etmek için ihtiyacınız olan tek şey Volti

Neden Volti?

Volti, elektrikli araç kullanıcıları için şarj noktaları sağlayan bir hizmettir. Elektrikli araçlar yaygınlaştıkça, bu araçların şarj ihtiyaçları da artmaktadır. Volti, bu ihtiyacı karşılamak için geliştirilmiş bir çözümdür.

Ürünler

VOLTI'nin hayatını kolaylaştıracak ürünleriyle tanışmaya hazır mısın? Misafirlerine, müşterilerine ve çalışanlarına elektrikli otomobilleri için şarj seçenekleri sunan girişimciler, sürdürülebilir bir imaja yatırım yapıyor ve gelecekteki elektromobilite iş alanından uzun vadede faydalanıyor.

VOLTI Almak İstiyorum

Elektrikli araçlar, günümüzde çevre dostu olmaları ve yakıt maliyetleri açısından avantajlı olmaları nedeniyle giderek daha fazla popüler hale geliyor. VOLTI'nin tam zamanı!