Sitenizi Enerjilendirin!

Siteler ve Rezidanslar için akıllı şarj çözümleri! Volti, ister evde, ister işte, ister yolda sizinle her yerde… "

Volti şarj çözümleri ile bina sakinleriniz elektrikli arabalarını rahatlıkla şarj ederler. Bu şekilde, bina sakinlerine gerçek katma değer sunarak uzun vadeli ilişkiler kurar, mülkünüzle geleceğin tüm gereksinimleri için ideal bir altyapıya bugünden sahip olursunuz. Her bina sakini kendi harcadığı elektriği ay sonunda yönetiminize ödeyerek hizmet almaya devam eder.

Apartman ve site yöneticileri için özel geliştirdiğimiz RFID sistemli şarj istasyonlarımız sayesinde her bir bina sakininin enerji sarfiyatını görebilir, Volti pay ölçer sistemli şarj cihazları ile bina sakinlerine evlerinin otoparkında şarj imkanı sağlarsınız.

Bireysel şarj her zaman kişinin kendi garajında muhafazalı ve korunaklı olması gerektiği anlamına gelmez. Özellikle açık park alanları ve otoparklarda yabancılar şarj istasyonunuza erişebilir. Çözüm: Volti STATION!

Herkese açık otoparkınızda sadece bina sakinlerine özel bir şarj imkanı sağlıyoruz. RFID kart sistemi ile çalışan pay ölçerli sistemimiz sayesinde web üzerinden her bir kiracının sarfiyatını görebilir ve ay sonunda gelen elektrik faturasını kullanıma bağlı olarak pay edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız, Volti STATION akıllı şarj cihazınızı bir ethernet kablosu aracılığı ile internete bağlamak.

Kullanıcı Dostu

Volti ürünleri tak ve şarj et mantığı ile geliştirilmiştir.

Basit, anlaşılır işaretler ile kullanıcılarına pratik bir şarj deneyimi sağlar.Volti HOME ve Volti STATION ürünlerinin kurulumu da yine elektrik teknisyenleri düşünülerek tasarlanmıştır. Kalifiye elektrik teknisyenleri tarafından çabucak kurulur ve aracınız şarja hazır hale getirilir.


Güvenli

Volti ürünleri AKILLI’dır. Aracınızı şarja taktıktan sonra yanından güvenle ayrılabilirsiniz. Çünkü Volti, içerisindeki akıllı teknoloji sayesinde şarj esnasında sürekli elektrik şebekesini ve elektrikli aracınızı gözlemler.

Herhangi bir aksaklıkta şarja ara verir. Şarja ara verilmesine neden olan aksaklık ortadan kalktığında ise herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan şarja kaldığı yerden devam eder. Size de şarjınıza ve yolunuza güvenmek kalır.


Dayanıklı

Volti ürünleri uluslararası kalite standartlarına göre üretilmektedir. IP seviyesinde suya, toza ve darbelere karşı dayanıklıdır. Volti ürünlerini hem açık hem de kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İçerisinde yer alan teknoloji sayesinde -25 °C ila +50 °C ortam sıcaklıklarında, deniz seviyesinden 2,000 metre yükseklikte ve %95 nem oranında dahi güvenle şarj imkânı sağlar.


Özelleştirilebilir

Volti ürünleri enerji sağlayıcıları, şarj operatörleri ve otomotiv firmalarına kendi markalarıyla üretilebilmektedir.

Bu kapsamda Volti pek çok firmaya çözüm ortağı olabilmekte ve ürünlerini firmaların taleplerine göre özelleştirebilmektedir. Yüzde yüz yerli üretilen Volti ekonomik ve kaliteli çözümler sunar.