Kiracılarınıza şarj imkanı sunun.

Basit, güvenli ve esnek. Volti, ister evde, ister işte, ister yolda sizinle her yerde…

Park yerinizde veya garajınızda şarj imkânı sunmanız, evinizi elektrikli araç sahibi kiracılar için cazip kılacaktır. Bir ev sahibi olarak, Volti şarj istasyonunuz sayesinde kiracılarınız ile uzun soluklu ilişkiler kurabilirsiniz!

Volti, kiracılarınıza araçlarını evinizde şarj etmeleri için çeşitli şarj çözümleri sunar. Elektrik altyapınıza göre uygun Volti şarj cihazını seçin ve evinize kurun. Volti ile kiracılarınıza şarj imkanı sağlamak işte bu kadar kolay.

Kiracılarını evine vardığında araçlarını Volti şarj cihazınıza bağlasın ve ertesi sabah güne araçlarının pili dolu olarak başlasın.

Volti olarak elektrikli araç sahiplerinin hayatını heyecan verici bir şekilde kolaylaştırıyoruz. Yaşam tarzınıza uygun şarj çözümünü birlikte belirleyelim.

Kullanıcı Dostu

Volti ürünleri tak ve şarj et mantığı ile geliştirilmiştir.

Basit, anlaşılır işaretler ile kullanıcılarına pratik bir şarj deneyimi sağlar.Volti HOME ve Volti STATION ürünlerinin kurulumu da yine elektrik teknisyenleri düşünülerek tasarlanmıştır. Kalifiye elektrik teknisyenleri tarafından çabucak kurulur ve aracınız şarja hazır hale getirilir.


Güvenli

Volti ürünleri AKILLI’dır. Aracınızı şarja taktıktan sonra yanından güvenle ayrılabilirsiniz. Çünkü Volti, içerisindeki akıllı teknoloji sayesinde şarj esnasında sürekli elektrik şebekesini ve elektrikli aracınızı gözlemler.

Herhangi bir aksaklıkta şarja ara verir. Şarja ara verilmesine neden olan aksaklık ortadan kalktığında ise herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan şarja kaldığı yerden devam eder. Size de şarjınıza ve yolunuza güvenmek kalır.


Dayanıklı

Volti ürünleri uluslararası kalite standartlarına göre üretilmektedir. IP seviyesinde suya, toza ve darbelere karşı dayanıklıdır. Volti ürünlerini hem açık hem de kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İçerisinde yer alan teknoloji sayesinde -25 °C ila +50 °C ortam sıcaklıklarında, deniz seviyesinden 2,000 metre yükseklikte ve %95 nem oranında dahi güvenle şarj imkânı sağlar.


Özelleştirilebilir

Volti ürünleri enerji sağlayıcıları, şarj operatörleri ve otomotiv firmalarına kendi markalarıyla üretilebilmektedir.

Bu kapsamda Volti pek çok firmaya çözüm ortağı olabilmekte ve ürünlerini firmaların taleplerine göre özelleştirebilmektedir. Yüzde yüz yerli üretilen Volti ekonomik ve kaliteli çözümler sunar.

Önerilen ürün

VOLTI Station

Oteller, restoranlar, otoparklar ve şarj istasyonu işletmecileri için ideal çözüm.

Önerilen ürün

VOLTI Cable

Volti CABLE ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da kullanılan tüm Tip 2 şarj soketli istayonlardan aracınızı şarj edebilirsiniz.