Şehrinizi Enerjilendirin!

Sürdürülebilir enerjiye inanıyoruz, çevre dostu teknolojiler ile geleceğin şehirlerinin inşa edilmesine katkıda bulunuyoruz. Çünkü gelecek hepimizin!

Trafiğe kayıtlı elektrikli araçların sayısı her geçen gün arterken şehirlerimizin de bu artışa ayak uydurması gerekiyor. Elektrikli araçların güvenli ve kullanıcı dostu bir şekilde şarj edilmesi şehirlerimizin gelişmesi için önem arz ediyor. Elektrik ihtiyacının artması yeni çözümlere ihtiyaç duymamıza sebep olduğu gibi yeni fırsatları da beraberinde getiriyor.

Elektrikli araç şarj alanında öncü markalardan olan Volti yanınızda! Siz de şehrinizi bugünden geleceğe hazırlamak için bizimle irtibata geçin. İhtiyaçlarınızı birlikte konuşalım. Size özel yazılım ve şarj çözümlerimiz ile elektrik çağına geçişte güvenilir danışmanınız olalım.

Elektrikli araçların şarjı, aracın park edildiği noktalarda gerçekleşir. Bu durum belediyeler, kamu kuruluşları ve enerji dağıtım firmaları için önemli fırsatları da beraberinde getirir. Şehrin dokusu ile uyumlu şekilde kurgulanmış şarj sistemleri, şehir merkezlerini çevre dostu yaparken aynı zamanda da elektrik tedarikçilerine yeni aboneleri çekme fırsatı sunar.

Elektrikli araçların şarj edilmesi için gereken enerjinin verimli ve profesyonel bir şekilde sağlanması gerekir. Tekil şarj istasyonlarından toplu şarj merkezlerine kadar birçok farklı uygulama arasından size uygun çözümü ihtiyaca dayalı ve geleceğe dönük bir şekilde kurguluyoruz.

Volti Sistemleri

Şarj sistemlerimizi her türlü çevresel koşula dayanacak şekilde tasarladık. Tamamen yerli üretim olan cihazlarımızı 68 senelik imalat tecrübemiz ve son teknoloji Araştırma Geliştirme merkezimizdeki mühendislik kadromuz ile geliştirdik. Avrupa ve TSE standartlarını karşılayan ürünlerimizin kurulumu ve devreye alma süreçlerinde her adımda yanınızdayız.

Kurulum ve Devreye Alma

Alanında uzman ekiplerimizce yapılan kurulumlarda her türlü çevre güvenliği unsurunu hesaba katarak ekonomik faydayı ve güvenliği en üst seviyede tutuyoruz. Şebeke uyumluluğu, kurulum noktasında şarj kolaylığı ve daha birçok faktörü sizlerle birlikte planlayarak şarj sistemlerimizi devreye alıyor ve anahtar teslim çalışma prensibiyle sizi elektromobilite geleceğine taşıyoruz.

Servis ve Bakım

Cihazlarımızın tasarımında sahada oluşabilecek tüm koşullara karşı yerinde müdahale imkanı sağlayan ve parça değişimini kolaylaştıran bir yaklaşımla çalıştık. Ürünlerimizin devreye alınması gibi servisi ve bakımı da oldukça pratik ve kolaydır.

Kullanım

Şarj istasyonlarımızın kullanımı oldukça basittir. Tercih edilen ödeme yöntemi ile (RFID, Mobil Uygulama, Belediye Ödeme Yöntemleri vb.) şarj hizmeti kolayca ve anında son kullanıcıya ulaştırılır.

Şeffaflık

Halka açık alanlarda şarj edilirken tüketilen enerji, elektrik dağıtım firmalarınca faturalandırılmaktadır. Şarj sistemlerinin esnekliği ve şarj için sağladığımız yazılım çözümleri ile başarılı iş modellerini birlikte geliştiriyoruz. Tüm kullanıcı ve enerji sarfiyatı verilerinizi gerçek zamanlı olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

 

 

Volti Network elektrikli araç kullanıcılarının tercih ettiği konumlarda, prestijli işletmeler ile irtibata geçer.

01

İşletmelere yeni müşteriler kazandıracak ve müşterilerinin işletmelerde daha fazla vakit geçirmelerine destek olacak bilgiler sunar.

02

İşletmelerin araç park alanlarına VOLTI marka elektrikli şarj istasyonu kurar ve işletir.

03

Farklı komisyon oranları ile yer aldığı kurumdaki işletmeye kira ödemesi yapar.

04
Prestij
Pasif Kira Getirisi
A+ Müşteri Profili

VoltiNet, elektrikli araç şarj cihazlarını bir yatırım aracı olarak gören ve enerji satışından gelir elde etmek isteyen yatırımcılar ile irtibata geçer.

01

Bayilerin anlaştığı konumlara kurulmak üzere bayilere cihaz satışı ve kurulum hizmeti sağlar.

02

Sertifika verilen bayiler, devreye alınan cihazları üzerinden yapılan enerji satışlarından kazanç elde eder.

03
Pasif Yatırım Getirisi
Yükselen Sektörde Yatırım İmkanı
A+ Müşteri Profili

VoltiNet, elektrikli araç şarj cihazlarını sakinlerine elektrikli araç şarj hizmeti vermek isteyen prestijli siteler ve ofisler ile irtibata geçer.

01

Sitelerin ve ofislerin otoparklarında belirlenen konumlara kurulmak üzere sitelere ve ofislere cihaz satışı ve kurulum hizmeti sağlar.

02

Kapalı devre yönetim yazılımı ile daire / ofis sakinlerinin enerji sarfiyatı ölçümünün yapılmasını, raporlanmasını ve yönetimini sağlar

03
Uygun Fiyatlı Şarj Sağlar
A+ Kiracıları Çeker
Artan Elektrikli Araç Talebini Karşılar

Voltinet'in size sağlayacağı çözüm ve kolaylıkları inceleyin

Görüntüle

Kullanıcı Dostu

Volti ürünleri tak ve şarj et mantığı ile geliştirilmiştir.

Basit, anlaşılır işaretler ile kullanıcılarına pratik bir şarj deneyimi sağlar.Volti HOME ve Volti STATION ürünlerinin kurulumu da yine elektrik teknisyenleri düşünülerek tasarlanmıştır. Kalifiye elektrik teknisyenleri tarafından çabucak kurulur ve aracınız şarja hazır hale getirilir.


Güvenli

Volti ürünleri AKILLI’dır. Aracınızı şarja taktıktan sonra yanından güvenle ayrılabilirsiniz. Çünkü Volti, içerisindeki akıllı teknoloji sayesinde şarj esnasında sürekli elektrik şebekesini ve elektrikli aracınızı gözlemler.

Herhangi bir aksaklıkta şarja ara verir. Şarja ara verilmesine neden olan aksaklık ortadan kalktığında ise herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan şarja kaldığı yerden devam eder. Size de şarjınıza ve yolunuza güvenmek kalır.


Dayanıklı

Volti ürünleri uluslararası kalite standartlarına göre üretilmektedir. IP seviyesinde suya, toza ve darbelere karşı dayanıklıdır. Volti ürünlerini hem açık hem de kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İçerisinde yer alan teknoloji sayesinde -25 °C ila +50 °C ortam sıcaklıklarında, deniz seviyesinden 2,000 metre yükseklikte ve %95 nem oranında dahi güvenle şarj imkânı sağlar.


Özelleştirilebilir

Volti ürünleri enerji sağlayıcıları, şarj operatörleri ve otomotiv firmalarına kendi markalarıyla üretilebilmektedir.

Bu kapsamda Volti pek çok firmaya çözüm ortağı olabilmekte ve ürünlerini firmaların taleplerine göre özelleştirebilmektedir. Yüzde yüz yerli üretilen Volti ekonomik ve kaliteli çözümler sunar.