İşletmenizi Enerjilendirin!

İşletmeniz için gerçek bir rekabet avantajı sağlayın, VoltiNet ile işletmenize elektrikli araç sahiplerini çekin!

Gün geçtikçe elektrikli araç kullanan müşterilerinizin sayısı artıyor. Siz de VoltiNet şarj istasyonları ile daha popüler bir işletme olabilir ve müşterilerinizin işletmenizde geçirdiği süreyi arttırabilirsiniz.

Elektrikli araç kullanıcıları alışveriş yaparken veya yemek yerken araçlarını rahatça şarj etme imkanı arıyor. Volti ile kendi şarj altyapınızı oluşturun ve mağaza / restoran işletmecisi olarak elektrikli araç kullanan müşterileri bir mıknatıs gibi işletmenize çekin!

VoltiNetwork olarak, işletmenizin mevcut park alanlarına değer katmaya geliyoruz. Aşağıdaki iş modellerimizi inceleyerek geleceğe nasıl hazırlanmak istediğinize birlikte karar vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Volti Network elektrikli araç kullanıcılarının tercih ettiği konumlarda, prestijli işletmeler ile irtibata geçer.

01

İşletmelere yeni müşteriler kazandıracak ve müşterilerinin işletmelerde daha fazla vakit geçirmelerine destek olacak bilgiler sunar.

02

İşletmelerin araç park alanlarına VOLTI marka elektrikli şarj istasyonu kurar ve işletir.

03

Farklı komisyon oranları ile yer aldığı kurumdaki işletmeye kira ödemesi yapar.

04
Prestij
Pasif Kira Getirisi
A+ Müşteri Profili

VoltiNet, elektrikli araç şarj cihazlarını bir yatırım aracı olarak gören ve enerji satışından gelir elde etmek isteyen yatırımcılar ile irtibata geçer.

01

Bayilerin anlaştığı konumlara kurulmak üzere bayilere cihaz satışı ve kurulum hizmeti sağlar.

02

Sertifika verilen bayiler, devreye alınan cihazları üzerinden yapılan enerji satışlarından kazanç elde eder.

03
Pasif Yatırım Getirisi
Yükselen Sektörde Yatırım İmkanı
A+ Müşteri Profili

VoltiNet, elektrikli araç şarj cihazlarını sakinlerine elektrikli araç şarj hizmeti vermek isteyen prestijli siteler ve ofisler ile irtibata geçer.

01

Sitelerin ve ofislerin otoparklarında belirlenen konumlara kurulmak üzere sitelere ve ofislere cihaz satışı ve kurulum hizmeti sağlar.

02

Kapalı devre yönetim yazılımı ile daire / ofis sakinlerinin enerji sarfiyatı ölçümünün yapılmasını, raporlanmasını ve yönetimini sağlar

03
Uygun Fiyatlı Şarj Sağlar
A+ Kiracıları Çeker
Artan Elektrikli Araç Talebini Karşılar

Voltinet'in size sağlayacağı çözüm ve kolaylıkları inceleyin

Görüntüle

Kullanıcı Dostu

Volti ürünleri tak ve şarj et mantığı ile geliştirilmiştir.

Basit, anlaşılır işaretler ile kullanıcılarına pratik bir şarj deneyimi sağlar.Volti HOME ve Volti STATION ürünlerinin kurulumu da yine elektrik teknisyenleri düşünülerek tasarlanmıştır. Kalifiye elektrik teknisyenleri tarafından çabucak kurulur ve aracınız şarja hazır hale getirilir.


Güvenli

Volti ürünleri AKILLI’dır. Aracınızı şarja taktıktan sonra yanından güvenle ayrılabilirsiniz. Çünkü Volti, içerisindeki akıllı teknoloji sayesinde şarj esnasında sürekli elektrik şebekesini ve elektrikli aracınızı gözlemler.

Herhangi bir aksaklıkta şarja ara verir. Şarja ara verilmesine neden olan aksaklık ortadan kalktığında ise herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan şarja kaldığı yerden devam eder. Size de şarjınıza ve yolunuza güvenmek kalır.


Dayanıklı

Volti ürünleri uluslararası kalite standartlarına göre üretilmektedir. IP seviyesinde suya, toza ve darbelere karşı dayanıklıdır. Volti ürünlerini hem açık hem de kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İçerisinde yer alan teknoloji sayesinde -25 °C ila +50 °C ortam sıcaklıklarında, deniz seviyesinden 2,000 metre yükseklikte ve %95 nem oranında dahi güvenle şarj imkânı sağlar.


Özelleştirilebilir

Volti ürünleri enerji sağlayıcıları, şarj operatörleri ve otomotiv firmalarına kendi markalarıyla üretilebilmektedir.

Bu kapsamda Volti pek çok firmaya çözüm ortağı olabilmekte ve ürünlerini firmaların taleplerine göre özelleştirebilmektedir. Yüzde yüz yerli üretilen Volti ekonomik ve kaliteli çözümler sunar.